Kristaps Austers

Pilnais CV

2019.

Front-end izstrāde

Printify Spīķeri, Rīga

Front-end izstrādātājs uzņēmumā Printify. Darbs Experience un Conversion komandās ar galveno web aplikāciju un vairākiem projektiem kopīgu UI komponenšu bibliotēku.

Front-end izstrāde

MikroTik VEF, Rīga

Front-end izstrādātājs uzņēmumā MikroTik. Darbs ar iekšējās vadības sistēmas funkcionalitāti un kodolu. Jauna build procesa izveidošana, lai nodrošinātu moduļu koplietošanu ar atšķirīgiem framework un to versijām, ar 30× kompilācijas ātruma pieaugumu.

2016.

Front-end izstrāde

Banka Citadele Republikas laukums, Rīga

Front-end izstrādātājs Bankā Citadele. Darbs ar internetbanku un saistītiem resursiem kā arī ar sistēmām iekšējai lietošanai bankā. Build procesa ieviešana un front-end sistēmas optimizācija un modernizēšana. Esošās enterprise sistēmas ievērojami pārveidotas, modernizētas un uzlabotas; vienlaicīgi attīstītas savas un kolēģu zināšanas.

2015.

Web izstrāde

Not Perfect | Y&R Riga Aristida Briāna iela, Rīga

Galvenais web izstrādātājs reklāmas aģentūrā Not Perfect | Y&R Riga. Veikta digitālo projektu pārraudzība un vadība, full-stack līmenī izstrādāti interaktīvi un funkcionāli web un citu veidu digitālie risinājumi gan klientiem, gan uzņēmuma iekšējai lietošanai, tai skaitā īpaši strauju procesu apstākļos. Papildus veikta uzņēmuma serveru uzturēšana un darbinieku iekšējās saziņas un sadarbības sistēmu uzstādīšana, papildināšana un uzturēšana.

2014.

Tehniskā vadība / web izstrāde

Kontakts Stabu iela, Rīga

Tehniskais vadītājs un web izstrādātājs digitālajā aģentūrā Kontakts. Darbības laikā izstrādātas pilnas funkcionalitātes tīmekļa lapas ar specializētām, individuāli veidotām vadības sistēmām. Atbilstoši klientu un patērētāju specifikai īstenoti inovatīvas funkcionalitātes un ilgtspējīgi, funkcionāli dizaina risinājumi.

Darba ietvaros papildus veikta arī serveru programmatūras uzstādīšana un uzturēšana, kā arī darbs ar dokumentiem gan klientu apkalpošanai, gan, kā uzņēmuma blakusnozare, Eiropas Savienības fondu finansējuma un dažādu iepirkumu konkursu apguvei.

2013.

Web izstrāde

Weby / Armadillo Raiņa bulvāris, Rīga

Darbs pārsvarā ar web lapu front-end kodu dažādiem vietējiem un starptautiskiem uzņēmumiem un sociālām iniciatīvām.

Produktu vadība

Creative Mobile Kronvalda bulvāris, Rīga

Jaunu produktu un pakalpojumu izstrāde un esošo pilnveidošana. Galvenie uzdevumi: nodrošināt uzņēmuma ieiešanu jaunā tirgū, optimizēt esošo produktu un pirkšanas procesu, kā arī ar ilgstoši iegūtu datu palīdzību analizēt un attīstīt esošos procesus un meklēt iespējas tos pilnveidot.

Tīmekļa vietnes uzturēšana / web izstrāde

AS Delfi Mūkusalas iela, Rīga

Lapas un iekšējo sistēmu pilnveidošana un dažādu ar lapas uzturēšanu un darbību saistītu uzdevumu veikšana, jaunu funkciju izveide, pārbaude un ieviešana.

Web izstrāde

Skolas iela, Rīga

Interneta risinājumu dizaina, funkcionalitātes un darbības konsultēšana; izklājumu izstrāde un programmēšana sadarbībā ar reklāmas un digitālajām aģentūrām un individuāli.

2012.

Web izstrāde / grafiskais dizains

Trojas Zirgs / Burzum Alberta iela, Rīga

2010.

Web izstrāde / grafiskais dizains

Skolas iela, Rīga

Piedalījos dažādu mājas lapu dizaina, struktūras un funkciju veidošanā kā dizainera palīgs un web programmētājs.

2008.

Tulkojumi

Skrivanek Latvija Brīvības iela, Rīga

Tulkojumi no angļu uz latviešu valodu Eiropas Savienības un ārvalstu uzņēmumu projektiem.